⊕ جهت محاسبه قیمت انواع دریچه چهارگوش در ابعاد مختلف از فرم زیر استفاده نمایید. در فرم محاسبه برای وارد کردن اعداد اعشاری از نقطه برای علامت ممیز استفاده نمایید، مانند: 18.5 و همچنین دقت فرمایید که طول و عرض دریچه را بر حسب واحد اندازه گیری انتخاب شده وارد نمایید. 

محاسبه قیمت دریچه چهارگوش

×


⊕ جهت محاسبه قیمت انواع دریچه گرد در ابعاد مختلف از فرم زیر استفاده نمایید. در فرم محاسبه برای وارد کردن اعداد اعشاری از نقطه برای علامت ممیز استفاده نمایید، مانند: 18.5 و همچنین دقت فرمایید که قطر دریچه را بر حسب واحد اندازه گیری انتخاب شده وارد نمایید. 

محاسبه قیمت دریچه گرد


 

گالری

برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی، بر روی آنها کلیک نمایید.

دریچه تنظیم هوادریچه تنظیم هوادریچه تنظیم هوادریچه تنظیم هوادریچه تنظیم هوادریچه تنظیم هوادریچه تنظیم هوا


نظرات  

+2 #8 امیرحسین 1399-03-01 13:25
لطفا روش نصب دریچه را هم توضیح بدهید. با تشکر

پاسخ:
سلام، برای نصب دریچه ابتدا باید دریچه را در جای خودش به صورت تراز قرار داده و با یک دست آنرا نگهدارید و با دست دیگر جای پیچ دریچه ها را با خودکار یا یک وسیله نوک تیز علامت بزنید. سپس با مته نمره 3.5 جای پیچها را سوراخ نمایید و در نهایت دریچه را مجددا در جای خود قرار داده و پیچهای آن را ببندید. البته اگر پیچهای شما سرمته ای باشد، بدون نیاز به سوراخکاری هم میتوانید پیچها را ببندید ولی اگر سوراخکاری شود راحتتر هست، مناسبترین پیچ برای بستن دریچه هم پیچهای گالوانیزه سر تخت میباشد که هم نوع معمولی دارند و هم نوع سرمته ای. نکته دیگر اینکه اگر قاب چوبی یا فلزی جای دریچه عقبتر از سطح خارجی دیوار باشد باید به همان اندازه که عقبتر هست از پیچهای بلندتر استفاده نمایید. همچنین اگر قاب جای دریچه ها چوبی نباشد و فلزی باشد باید به جای مته 3.5 از مته 4 استفاده نمایید. اگر هم به هر دلیلی جای دریچه ها قاب چوبی یا فلزی نداشته باشد میتوانید روی گچ را به شرطی که محکم باشد با مته 4 سوراخ کنید و یک چوب کبریت داخل آن قرار داده و پیچ را ببندید.
+1 #7 احمدی 1399-02-31 01:00
برای هوادهی داکت اسپلیت کدام نوع از دریچه ها مناسب هستند؟

پاسخ:
سلام، اگر دریچه ها دیواری باشند هم میتوانید از نوع ایرفویلی استفاده کنید که پره های آن قابل تنظیم در جهت های مختلف هست و هم از انواع دریچه های خطی مثل خطی 30 درجه، خطی کله قندی و خطی 3 طرفه استفاده نمایید. اما اگر دریچه ها سقفی باشند در صورتی که دریچه ها مستطیلی و باریک باشند باز هم از دریچه های خطی 30 درجه، کله قندی و 3 طرفه میتوانید استفاده کنید و در صورتی که دریچه ها حالت مربع داشته باشند از دریچه سقفی چهارطرفه یا سه طرفه و همچنین دریچه خطی چهارطرفه میتوانید استفاده نمایید.
+2 #6 امیرحسین 1399-02-23 13:36
سلام، لطفا نحوه درست اندازه گیری دریچه را بفرمایید. با تشکر

پاسخ:
سلام، شما باید ابعاد داخل کانال را که شامل عرض و ارتفاع آن میشود به صورت دقیق بدون در نظر گرفتن هیچگونه خلاصی اندازه بگیرید. فقط اگر یکی از لبه های دریچه به سقف یا دیوار چسبیده باشد، اندازه ارتفاع یا عرض دریچه را 2 سانتیمتر کمتر در نظر بگیرید و موقع سفارش حتما اطلاع دهید تا جای پیچهای دریچه روی آن لبه قرار داده نشود. به عنوان مثال اگر بالای دریچه به سقف چسبیده باشد یا داخل سقف رفته باشد، ارتفاع دریچه را از زیر سقف تا کف کانال اندازه بگیرید و هر اندازه ای که شد حدود 2 سانتیمتر از آن را کم کنید.
+2 #5 احسان 1399-02-21 18:21
اندازه لبه دریچه ها چقدر هست؟

پاسخ:
با سلام، پهنای فریم دریچه ها 3.5 سانتیمتر میباشد ولی به دلیل گذاشتن خلاصی و اتصالات داخلی دریچه در عمل حدود 2 الی 2.5 سانتیمتر از اطراف دریچه ها را پوشش میدهد. یعنی اگر به عنوان مثال عرض یا ارتفاع یک دریچه 50 سانتیمتر باشد، ابعاد بیرونی آن با توجه به نوع دریچه بین 54 الی 55 سانتیمتر میشود.
+1 #4 سید 1398-04-05 11:08
سلام، خیلی کارم رو راحت انجام دادم. تشکر
+2 #3 ناصر تقی زاده 1396-04-29 14:29
ممنون از اطلاعات کامل و جامع تون
+6 #2 بهراد 1396-02-09 16:14
ممنون از اطلاعات کاملتون
+11 #1 صبا 1394-02-27 08:57
سلام جالب بود اگر عکس انواع دریچه ها رو هم بگذارید بهتره همه که وارد نیستند. ممنون

نظر شما
تصویر امنیتی
عبارت داخل کادر: