نوع فرم: اکسل
حجم دانلود: 112 کیلو بایت قیمت: 18,000 تومان
تصویر نمونه خرید کد دانلود

فرم ریز متره فلنج کانال، برای تهیه صورت ریز متره فلنجهای کانال هوا در پروژه های ساختمانی کاربرد دارد. شما با استفاده از این فرم، میتوانید به راحتی و با دقت بالا در کمترین زمان، صورت متراژ و وزن فلنجهای ساخته شده را تهیه، ارائه و آرشیو نمایید. همچنین شما میتوانید از این فرم، برای برآورد دقیق متراژ و وزن فلنج نیز استفاده نمایید.

شما ابعاد فلنجها و نمره نبشی استفاده شده را در فرم وارد میکنید و برنامه به صورت خودکار، متراژ و وزن آنرا محاسبه کرده و با یک چیدمان حرفه ای و مناسب، فرم را آماده چاپ میکند. سپس میتوانید اطلاعات وارد شده را ذخیره کرده و در صورت لزوم، آنها را چاپ نمایید.

 

این نرم افزار به صورت یک فایل اکسل میباشد که توسط نرم افزار آفیس نسخه 2007 به بالا اجرا میشود. همچنین شما میتوانید با دانلود و نصب نرم افزار Smart Office بر روی گوشی یا تبلت خود که در سایت موجود است، از این برنامه بر روی گوشی و تبلت دارای سیستم عامل اندروید نیز استفاده نمایید.

 

راهنمای خرید و دانلود

بعد از کلیک بر روی دکمه "خرید کد دانلود"، صفحه پرداخت صورت حساب باز میشود که در آنجا میتوانید هزینه دانلود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید (توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، میتوانید پرداخت را انجام دهید). بلافاصله بعد از پرداخت، کد دانلود در اختیار شما قرار میگیرد که توسط آن میتوانید دانلود خود را انجام دهید. در صورت وجود هرگونه مشکل به هنگام خرید و دانلود، پیام خود را از طریق تلگرام به شماره 09905995245 ارسال نمایید و یا در ساعات کاری با شماره تلفن: 46045038-021 تماس بگیرید.

 

راهنمای استفاده از نرم افزار

بعد از دانلود و اجرای برنامه، عنوان سربرگ را به نام واحد شغلی خودتان تغییر داده و برای هر مشتری یا پروژه خود یک کپی از فایل برنامه ایجاد کنید. سپس از کپی های ایجاد شده استفاده نمایید.

در صورتی که برای هر مشتری یا پروژه، بیشتر از یک صفحه اطلاعات مورد نیاز باشد، میتوانید در داخل نرم افزار بر روی عنوان کاربرگ در پایین صفحه که به صورت پیشفرض نام آن sheet1 است، کلیک راست کرده و با استفاده از گزینه کپی، به تعداد دلخواه، صفحه ایجاد نمایید و یا اینکه به تعداد مورد نیاز از یک فایل کپی ایجاد نمایید.

بعد از وارد کردن اطلاعات هم، فایل را ذخیره کرده و هر وقت که نیاز داشتید آنرا ویرایش و یا چاپ نمایید. به این ترتیب شما برای هر مشتری و یا پروژه خود یک یا چند فایل جداگانه دارید که میتوانید آنرا آرشیو کرده و هر زمان که احتیاج داشتید، از آن استفاده نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید از طریق ارسال نظر در پایین صفحه، سؤال خود را مطرح نمایید و یا اینکه سوال خود را به شماره تلگرام 09107582252 ارسال نمایید.

 

نظر شما
تصویر امنیتی
عبارت داخل کادر: