نوع برنامه: اجرائی ویندوز
حجم دانلود: 350 کیلو بایت قیمت: 180,000 تومان
تصویر نمونه خرید کد دانلود

کلاهک پره ای که به کلاهک ژاپنی نیز معروف است، به دلیل زیبایی خاص خود به صورت فراوان برای پوشش داکتهای هواکش سرویسهای بهداشتی و یا تامین هوای تازه از پشت بام  و همچنین به عنوان کلاهک دودکش مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت این نوع کلاهک مخصوصا محاسبه ابعاد قسمتهای مختلف آن به ویژه سقف با شیب 4 طرفه برای بسیاری از افرادی که در این حرفه فعالیت میکنند، دشوار و یا اینکه وقتگیر میباشد. اما اکنون با نرم افزار الگو کلاهک پره ای چهارگوش که توسط گروه فنی پلاد طراحی شده است، شما میتوانید به راحتی این نوع کلاهک را با ابعاد دقیق برش داده و آن را بسازید.

دودکش

با این نرم افزار تنها کاری که باید انجام دهید، این است که طول و عرض پایه کلاهک را وارد میکنید و برنامه ابعاد قسمتهای مختلف آن را در اختیار شما قرار میدهد که شما با استفاده از آن میتوانید به راحتی برشکاری کلاهک را انجام دهید. کلاهکی را که در تصویر بالا مشاهده میکنید، توسط این نرم افزار محاسبه و ساخته شده است.

این برنامه به صورت یک فایل اجرائی میباشد که در تمام نسخه های سیستم عامل ویندوز قابل اجرا میباشد. شما بعد از دانلود و اجرای برنامه فقط کافیست طول و عرض پایه کلاهک را در برنامه وارد نموده سپس به وسیله دکمه ذخیره الگو در داخل برنامه، الگو را به صورت عکس ذخیره کرده و از آن استفاده کنید.

این برنامه با استفاده از یک زبان برنامه نویسی حرفه ای، طراحی و برنامه نویسی شده است. در صورت انتشار نسخه های جدید، شما میتوانید به راحتی از داخل برنامه، از وجود نسخه جدید مطلع شده و به صورت رایگان آن را دریافت و استفاده نمایید. همچنین این نرم افزار به صورت کامل از طرف گروه فنی پلاد پشتیبانی میشود.

 

راهنمای خرید و دانلود

بعد از کلیک بر روی دکمه "خرید کد دانلود"، صفحه پرداخت صورت حساب باز میشود که در آنجا میتوانید هزینه دانلود را به صورت آنلاین و یا به صورت واریز به کارت، پرداخت نمایید (توسط کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، میتوانید پرداخت را انجام دهید). بعد از پرداخت، کد دانلود و کد خرید در اختیار شما قرار میگیرد که توسط کد دانلود میتوانید نرم افزار را دانلود کرده و بعد از دانلود و اجرای برنامه، توسط کد خرید، برنامه را فعال کنید.

در صورت وجود هرگونه مشکل به هنگام خرید و دانلود، با شماره تلفن: 46045038-021 تماس بگیرید. شماره تلگرام پشتیبانی: 09905995245

 

نظرات  

+2 #1 حامد 1394-04-27 00:36
سلام
بسیار از شما ممنونم که قیمت ها و الگوهای جامعی از ساخت کانال و دیگر محصولات را در سایت خود جمع آوری کرده اید. لطفا اگه ممکنه نرم افزار طرح و الگوی هواکش های پره ای چرخان رو هم توی سایتتون بذارید. بسیار ممنون. اگه نرم افزارش رو ساختید حتما بی زحمت یه ایمیل به من بزنید. ممنون

جواب
با سلام و تشکر از شما. حتما اگر چنین برنامه ای طراحی کنیم آن را برای دانلود قرار میدهیم.

نظر شما
تصویر امنیتی
عبارت داخل کادر: